زیبایی پوست و مو و رفع موهای زائد

زیبایی پوست و مو و رفع موهای زائد

لیزر موهای زائد با کمترین عوارض در کلینیک های زیبایی

  • 2 ماه پیش

به هر حال هر روشی که برای رفع مو‌های زائد بدن استفاده می‌کنید، عوارض خاص خود را دارد. لیزر مو‌های زائد نیز از این قاعده مستثنی نیست. چند عارضه شایع در مورد این روش عبارتند از:

 

در محل لیزر، التهاب و قرمزی پوست را شاهد خواهید بود. این عارضه را می‌توان با کمپرس یخ بعد از اتمام کار، رفع نمود.

در صورتی که بعد از لیزر، مراقبت‌های لازم را به عمل نیاورید، شاهد پوسته پوسته شدن پوست خود خواهید بود. این اتفاق به دلیل خشکی در اثر تابش پالس‌های نوری رخ می‌دهد. باید بعد از هر جلسه لیزر، از پوست مراقبت کنید تا این عارضه رخ ندهد. البته باید برای هر قسمت از بدن، شدت تابش پالس را متناسب با تراکم مو‌های زائد و ضخامت پوست تنظیم کنید تا چنین مشکلی به وجود نیاید.

زمانی که امواج لیزر به پوست می‌تابند، رنگدانه‌ها تخریب شده و به تدریج شاهد روشن شدن پوست خواهید بود. این مسأله برای کسانی که ذاتاً پوست تیره دارند، خوشایند است اما برای کسانی که پوست روشن دارند، مطلوب نیست.

در صورتی که متخصص مهارت کافی نداشته باشد، ممکن است پوست دچار سوختگی و تاول گردد.

 

لیزر موهای بدن برای چه افرادی مناسب است؟

افراد با پوست روشن و موهای رنگ تیره با ساقه قطور بهترین کاندید استفاده از لیزر برای رفع موهای ناخواسته می باشند و بهترین نتایج را در کمترین جلسات بدست می آورند. بدین ترتیب هر چه پوست فرد تیره تر و رنگ موهایش روشنتر و ساقه آنها نازکتر باشد پاسخ دهی به درمان نیز در وی کاهش خواهد یافت .

اما افراد با پوست کاملا تیره، افراد با موهای روشن، خاکستری، قرمز و بلوند، دارای آفتاب سوختگی در موضع عمل تا زمان رفع آن، دارای مشکلات پوستی از قبیل  سوریازیس ، آکنه کیستیک و درماتیت، افراد مبتلا به تپش قلب، خانمهای باردار و کسانیکه دارای جسم فلزی در ناحیه عمل هستند ، کاندیدای مناسبی برای لیزر موهای زائد بدن نمی باشند.

 

 

لیزر با دستگاه الکساندرایت کندلا

کسانی که می خواهند برای لیزر مو های زائد خود به کلینیک هایی که خدمات لیزر انجام می دهند مراجعه کنند باید بدانند که دستگاه لیزر مو های زائد الکساندرایت کندلا 2019 زمانی که مورد نظر سنجی عموم قرار گرفت رضایت صد در صد مراجعه کنندگان را کسب کرد چرا که این دستگاه نسبت به دیگر دستگاه های لیزر الکساندرایت اثر و ماندگاری بیشتری داشته همچنین به دلیل قابلیت استفاده از درجات بالاتر لیزر توسط این دستگاه فرد می تواند در تعداد جلسات کمتر به نتیجه مطلوب و دلخواه خود دست یابد.

 

تصور غلطی که در رابطه با دستگاه لیزر الکساندرایت وجود دارد این است که بسیاری از افراد گمان می کنند الکساندرایت نام برند دستگاه لیزر است. اگر شما نیز تاکنون این چنین فکر می کردید بهتر است بدانید الکساندرایت مکانیسم دستگاه های لیزر است و نه برند دستگاه.

 

اما دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت کندلا 2019 ساخته شده توسط کمپانی کندلا است که تا به امروز نیز توانسته در زمینه لیزر مو های زائد خوش بدرخشد چرا که دستگاه های لیزر تولید شده توسط این برند و کمپانی مختص از بین بردن مو های زائد است و همین امر نیز از دلایل اصلی تاثیر گذاری بیشتر آن در مدت زمان کم است.

 

برند ها و کمپانی های مطرح دیگری مانند کوترا که دستگاه لیزر تولید می کنند میزان اثر گذاری کم تری در از بین بردن مو های زائد دارند چرا که دستگاه های لیزر ساخته شده توسط کمپانی کوترا برای همه زمینه های لیزر درمانی طراحی و تولید شده است و لیزر مو های زائد توسط دستگاه لیزر کوترا یکی از چندین کاربرد این دستگاه لیزر است.

 

همچنین دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت کندلا 2019 به دلیل خنک کنندگی فوق العاده ای که دارد سبب شده فرد در حین لیزر مو های زائد خود هیچ دردی احساس نکند. نوع خنک کنندگی دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت کندلا 2019 سبب برتری این برند و کمپانی نسبت به دیگر برند ها شده است.

   0 دیدگاه برای لیزر موهای زائد با کمترین عوارض در کلینیک های زیبایی